Wycieczka klas 6d i 6e do Mandorii
1 czerwca uczniowie klas 6d i 6e uczestniczyli w wycieczce do największego w Polsce krytego parku rozrywki - Mandoria.
Wyjazd był doskonałą okazją do wspólnej zabawy, integracji oraz aktywnego spędzenia czasu. Na uczestników czekało wiele atrakcji, m.in. emocjonujące rollercoastery, karuzele, zjeżdżalnie, labirynty oraz liczne gry i zabawy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie-zarówno miłośnicy mocnych wrażeń, jak i osoby preferujące spokojniejsze atrakcje.
Przez cały dzień uczniom dopisywały świetne humory. Wspólne przeżycia, dużo śmiechu i niezapomniane emocje sprawiły, że wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci. Był to również doskonały sposób na uczczenie Dnia Dziecka, który przypada właśnie na 1 czerwca.
Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wróciliśmy do domu z bagażem pięknych wspomnień i nadzieją na kolejne równie udane wyjazdy.