Praktyczny egzamin na kartę rowerową za nami
21 maja odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową. Do sprawdzianu swoich umiejętności przystąpiło wielu uczniów, którzy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem oraz odpowiedzialnym podejściem do zasad bezpieczeństwa na drodze.
Aż 123 uczniów pomyślnie zdało egzamin, potwierdzając swoją znajomość przepisów i zasad ruchu drogowego. Uczestnicy sprawnie poruszali się na rowerach, wykazując się umiejętnością właściwego wykonywania manewrów oraz bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym.
Podczas egzaminu obecny był przedstawiciel Straży Miejskiej z Ząbek, który wspierał przebieg wydarzenia i czuwał nad jego prawidłową realizacją.
Gratulujemy wszystkim uczniom uzyskania karty rowerowej i życzymy wielu bezpiecznych oraz przyjemnych rowerowych podróży!