Matematyczny Dzień Dziecka w klasach 4d i 4e
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 4d i 4e wzięli udział w zabawie matematycznej w formie stacji zadaniowych.
Podczas wykonywania zadań ćwiczyli tabliczkę mnożenia oraz działania pisemne. W trakcie zajęć poznali także nowe pojęcie matematyczne - symetrię.
Kolejnym zadaniem było wyszukiwanie w przyrodzie obiektów posiadających symetrię. Na zakończenie uczniowie rozwiązywali szyfr ukrywający życzenia z okazji Dnia Dziecka. Wszystkie grupy doskonale poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami.