Wycieczka klasy 3c do Pizzerii Milano
Uczniowie klasy 3c uczestniczyli w wycieczce do Pizzerii Milano.
Podczas spotkania dowiedzieli się, skąd pochodzi pizza oraz poznali etapy jej przygotowania. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak powstaje to popularne danie, a także poznać tajniki pracy.
Największą atrakcją było samodzielne przygotowanie własnej pizzy. Każdy uczeń mógł wybrać ulubione składniki i stworzyć swoją wyjątkową kompozycję. Na zakończenie wszyscy ze smakiem degustowali przygotowane przez siebie pizzę.
Wycieczka była bardzo ciekawa i dostarczyła uczniom wielu nowych doświadczeń oraz wspaniałej zabawy.