Akcja charytatywna „ Gramy dla Daniela” - sprawozdanie

W dniu 9 kwietnia 2024 roku w naszej szkole miała miejsce akcja charytatywna „Gramy dla Daniela”.

Dziękujemy wolontariuszom, którzy prowadzili dyscypliny sportowe dla klas 1-3 i ofiarnie służyli na stoisku kiermaszowym oraz stoisku z ciastami.

Podczas akcji uczniowie klas młodszych mogli obejrzeć przedstawienie pt. "O dobrym wychowaniu" w wykonaniu grupy teatralnej "Złoty Dukat", natomiast uczniowie klas starszych wysłuchali koncertu profilaktyki uzależnień dla młodzieży klas 6-8 w wykonaniu grupy „Wyrwani z niewoli”.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Dzięki ofiarności rodziców oraz uczniów zebraną kwotę, w wysokości 4600 zł, przekazaliśmy na rehabilitację brata jednego z naszych uczniów, pięcioletniego Daniela.

Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Brawo My!

Dzięki uprzejmości naszego absolwenta, Przemysława Niczyporuka oraz Oliwi Pawlak z klasy 8B możemy powspominać ten wspaniały dzień oglądając film. Serdecznie dziękujemy.