Jesteś tutaj:
Wykaz dostępności nauczycieli
Drodzy Rodzice!
Bardzo prosimy, aby termin konsultacji z danym nauczycielem uzgadniać poprzez dziennik elektroniczny (aby uniknąć nakładania się spotkań).
Bardzo prosimy o oczekiwanie na nauczyciela na dole w holu.
Drodzy Uczniowie!
Bardzo prosimy, aby termin konsultacji z danym nauczycielem uzgadniać osobiście.
Bardzo prosimy o oczekiwanie na nauczyciela przy pokoju nauczycielskim.
Godziny dostępności w roku szkolnym 2023/2024 | ||
Lp | Nazwisko i imię | Data i godzina |
1. | Aman Iryna | środa 7.30-8.30 |
2. | Bartczuk Daria | środa 7.00-8.00 |
3. | Bartosiak Anna | piątek 15.15-16.15 |
4. | Biedrzycka Margarita | wtorek 7.50-8.50 |
5. | Biernacki Łukasz | wtorek 15.10-16.10 |
6. | Bilman-Sikora Renata | piątek 8.30-9.30 |
7. | Brzezicka Monika | środa 16.50-17.50 |
8. | Brzuszkiewicz Aneta | czwartek 17:00-18:00 |
9. | Cacko Monika | poniedziałek 7.30-8.30 |
10. | Chechłowski Marek | piątek 15.15-16.15 |
11. | Chudzik Katarzyna | czwartek 8.40-9.40 |
12. | Czarnecka Natalia | piątek 7.00-8.00 |
13. | Danieluk Anna | środa 7.40-8.40 |
14. | Dobrowolski Jarosław | czwartek 15.30-16.30 |
15. | Dudkiewicz Katarzyna | wtorek 15.15-16.15 |
16. | Dzieciątko Katarzyna | środa 11.20-12.20 |
17. | Fotyniuk Anna | poniedziałek 6.50-7.50 |
18. | Gałecka-Dudek Beata | piątek 11.30-12.30 |
19. | Głusik Małgorzata | wtorek 7.30-8.30 |
20. | Godleś Katarzyna | piątek 6.50-7.50 |
21. | Goławski Krzysztof | wtorek 17.00-18.00 |
22. | Grabowska Ewa | środa 16.50-17.50 |
23. | Grabowska Gabriela | środa 9.20-10.20 |
24. | Guza Joanna | czwartek 14.30-15.30 |
25. | Jagiełło Magdalena | poniedziałek 6.50-7.50 |
26. | Jakóbczyk Magdalena | wtorek 15.10-16.10 |
27. | Kardel Brygida | wtorek 9.00-10.00 |
28. | Karpińska Monika | poniedziałek 12.20-13.20 |
29. | Kazanowska Anna | środa 11.30-12.30 |
30. | Kępa Karolina | środa 6.50-7.50 |
31. | Kieres Katarzyna | piątek 6.50-7.50 |
32. | Klimasara Mirosława | poniedziałek 6.50-7.50 |
33. | Kłos Katarzyna | poniedziałek 14.25-15.25 |
34. | Kołodziejczyk Wioletta | wtorek 15.10-16.10 |
35. | Komor Anna | czwartek 7.50-8.50 |
36. | Korczak Anna | wtorek 9.20-10.20 |
37. | Kowalska Małgorzata | wtorek 16.55-17.55 |
38. | Krasowska Edyta | wtorek 13.15-14.15 |
39. | Krubińska Milena | środa 11.30-12.30 |
40. | Krupińska Paulina | środa 6.50-7.50 |
41. | Kruszewski Michał | poniedziałek 15.15-16.15 |
42. | Kurowska Zyta | piątek 13.30-14.15 |
43. | Leśniowska Sylwia | czwartek 7.40-8.40 |
44. | Lewandowska Małgorzata | czwartek 16.00-17.00 |
45. | Lewandowska Marta | czwartek 8.35-9.35 |
46. | Lipka-Rybińska Iwona | środa 13.15-14.15 |
47. | Lisiak Anna (Izdebska) | poniedziałek 15.15-16.15 |
48. | Maciejowska-Krawiec Joanna | środa 13.30-14.30 |
49. | Majewska Aneta | poniedziałek 16.00 -17.00 |
50. | Makuch-Bielak Patrycja | wtorek 16.00-17.00 |
51. | Malesa Ewelina | czwartek 14.15-15.15 |
52. | Malitka Ewa | środa 15.10-16.10 |
53. | Marecka Anna | czwartek 16.30-17.30 |
54. | Masicz Aneta | środa 12.15-13.15 |
55. | Maziarz Monika | poniedziałek 16.00 -17.00 |
56. | Misiewicz-Przyborowska Aneta | wtorek 15.15-16.15 |
57. | Modzelewska Bogusława | czwartek 15.15-16.15 |
58. | Murawińska Aneta | poniedziałek 8.20-9.20 |
59. | Niewiarowska Kinga | czwartek 14.15-15.15 |
60. | Ogonowska Magdalena | środa 15.10-16.10 |
61. | Oljasz Dorota | środa 15.10-16.10 |
62. | Pińkowska Agnieszka | wtorek 11.15-12.15 |
63. | Podsiadłowska Katarzyna | piątek 10.30-11.30 |
64. | Popielas Sebastian | czwartek 12.15-13.15 |
65. | Przybysz Beata | wtorki 8.00 - 8.30, czwartki 8.00 - 8.30 |
66. | Pyzel - Bąk Agata | czwartek 11.30-12.30 |
67. | Romańska Edyta | wtorek 16.00-17.00 |
68. | Rzepecka Małgorzata | środa 13.30-14.30 |
69. | Saracen Renata | wtorek 7.35-8.35 |
70. | Skłodowska Justyna | piątek 6.50-7.50 |
71. | Sołtys-Kolus Karolina | czwartek 16.00-17.00 |
72. | Stojek Justyna | poniedziałek 11.30-12.30 |
73. | Stypułkowska Monika | piątek 15.00-16.00 |
74. | Supranowicz Katarzyna | wtorek 6.50-7.50 |
75. | Szajdukis Cezary | poniedziałek 13.30-14.30 |
76. | Szczepaniak Sylwia | wtorek 10.30-11.30 |
77. | Świder Magdalena | piątek 10.20-11.20 |
78. | Tomczak Joanna | środa 7.50-8.50 |
79. | Tylski Dominik | piątek 14.15-15.15 |
80. | Uścińska Dorota | wtorek 15.30-16.30 |
81. | Waligórska Aleksandra | wtorek 9.10-10.10 |
82. | Walo Diana | wtorek 6.50-7.50 |
83. | Wiechowska Beata | wtorek 9.30-10.30 |
84. | Więczkowska Wioletta | piątek 9.10-10.10 |
85. | Wiśniewska Magda | piątek 6.50-7.50 |
86. | Wiśniewska Monika | poniedziałek 8.20-9.20 |
87. | Wojciechowska Dorota | wtorek 16.00-17.00 |
88. | Wojciechowicz Barbara | czwartek 15.10-16.10 |
89. | Wyszyńska Monika | środa 13.15-14.15 |
90. | Żebrowska Natalia | środa 15.00-16.00 |