Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 6 dla kandydatów na uczniów klas pierwszych

Dnia 19.03.2024r. odbył się Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 6 im. Małgorzaty Dydek w Ząbkach dla kandydatów na uczniów klas pierwszych w kolejnym roku szkolnym.

Wydarzenie to rozpoczęliśmy od przemówienia Pani Dyrektor Doroty Uścińskiej, która opowiedziała wszystkim zaproszonym gościom o naszej szkole. Następnie swoje przemówienie wygłosiła Pani Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk, a na końcu Przewodniczący Rady Rodziców Pan Artur Łagowski.

Po przemówieniach naszych gości mogliśmy obejrzeć przedstawienie pt. „Leśna opowieść” w wykonaniu klasy 3E i Pani Gabrieli Grabowskiej. Przedstawienie to zostało zrealizowane w ramach projektu "Małe formy teatralne".

Podczas Dnia Otwartego kandydaci na uczniów klas pierwszych i ich rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły – sal i pracowni oraz obejrzenia pomocy dydaktycznych, spotkań z nauczycielami i specjalistami, zadawania pytań dotyczących szkoły.

Całe wydarzenie prowadzili Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Ina Szymańska i Bartosz Bisek.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Ewa Malitka