Działania
Artykuły
Żyję zdrowo z 4e
2026-05-08
Klasa 4e uczestniczyła w programie „Żyję zdrowo”, organizowanym przez Fundację ORLEN oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej. Celem programu było kształtowanie prostych, codziennych nawyków prozdrowotnych.
Projekt "Zdrowe śniadanie"
2026-05-04
Zachęcamy wszystkich do wspólnego śniadania!
Zdrowe posiłki i dbanie o swoje zdrowie to klucz do dobrego samopoczucia oraz efektywnej nauki.
Dołączcie do nas, zapraszamy!
Konkurs "Smak ekologicznej żywności” dla klas VI i VII
2026-03-08
-
podniesienie świadomości ekologicznej oraz wiedzy o środowisku, w tym wiedzy o pszczołach i dzikich zapylaczach,
-
pobudzenie zainteresowania żywnością podwyższonej jakości z (tj. ekologiczną, regionalną, lokalną),
-
Strefa ciszy i relaksu
2026-03-04
Strefa ciszy i relaksu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Uczniowie przychodzą do strefy ciszy, aby w spokojnej atmosferze odpocząć, poczytać książkę, pouczyć się lub po prostu zrelaksować.
Program "Trzymaj Formę" w 7b
2026-03-02
Energetyczne kule mocy w 2E i 2F
2026-02-23
Uczniowie klas 2e i 2f wzięli udział w inspirujących warsztatach kulinarnych, podczas których – pod czujnym okiem nauczycielki – przygotowali zdrowe i pyszne Energetyczne Kule Mocy. Zajęcia były nie tylko świetną zabawą, ale także...
Program "Trzymaj Formę" w 7e
2026-02-19
Uczniowie klasy 7e podczas godziny wychowawczej realizowali program „Trzymaj Formę”, którego głównym założeniem jest promowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.
Zdrowo i kolorowo na talerzach 3e
2026-02-12
Uczniowie klasy 3e w ramach projektu "Szkoła promująca zdrowie" stworzyli talerze ze zdrową żywnością.
Zajęcia dodatkowe w sali doświadczania świata
2026-02-10
Zajęcia dodatkowe w naszej szkole to nie tylko ciężka praca ale również świetna zabawa. Duży nacisk kładziemy na rozwijanie kompetencji społecznych, poznawczych, emocjonalnych ale również matematycznych, językowych, przyrodniczych oraz muzyczno-ruchowych.
Zdrowo i kolorowo w 1B
2025-11-07
Samo zdrowie w klasie 1D
2025-11-06
Zdrowie na talerzu – kulinarne zajęcia klas 2E i 2F
2025-10-29
Uczniowie klas 2E i 2F w ramach realizacji edukacji zdrowotnej uczestniczyli w ciekawych zajęciach kulinarnych pod hasłem „Zdrowie na talerzu”.
III Powiatowy Konkurs kulinarny „TAK dla Zdrowia”
2025-10-27
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego
2025-10-13
10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji w naszej szkole realizowane były działania promujące troskę o dobrostan psychiczny.
I etap konkursu kulinarnego "TAK dla Zdrowia"
2025-10-09
W dniu 9 października w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu kulinarnego „TAK dla Zdrowia”.
Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej
2025-10-06
W dniach 29 września - 3 października nasza szkoła aktywnie włączyła się w obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej.
III Powiatowy Konkurs Kulinarny „Tak dla zdrowia”
2025-09-22
I Konkurs Kulinarny dla szkół podstawowych powiatu wołomińskiego “Na wytrawnie z Powiatem” / “Na słodko z Powiatem”
2025-09-09
Strona: 1/3
- Strona 1
- Strona 2
- Strona 3
- Następna strona
- Ostatnia strona
