Żywieniowi Odkrywcy na warsztatach Małego Rolnika

Połowa kwietnia to idealny czas na sadzenie warzyw, więc Żywieniowi Odkrywcy z klasy 2a i 1e wybrali się do gospodarstwa "Natura Wzywa", by zgłębić tajniki sztuki rolniczej.

Pogoda początkowo nas nie rozpieszczała, ale ciepła herbata z jabłkiem, chałka z domowym dżemem bez dodatku konserwantów wywołały uśmiech na twarzach Odkrywców.

Dopełnieniem dnia był czas spędzony na świeżym powietrzu, gdzie zabawa przeplatała się z podziwianiem zwierząt gospodarskich oraz karmieniem cudnych królików. Takich dni powinno być jak najwięcej w dziecięcym czasie smile