Wyniki I etapu konkursu Puchacz Piotr

Dziękujemy wszystkim uczniom za wzięcie udziału w Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr.

Przesyłamy wyniki I etapu tegorocznej edycji Konkursu. Uczniów zaznaczonych ZIELONYM  kolorem pragniemy zaprosić do dalszej rywalizacji w II etapie Konkursu.

Odbędzie się on 9.05.2024 r. w placówce:

Centrum Nauczania MathRiders Ząbki / Marki

ul. ks. I. Skorupki 41

05-091 Ząbki

Wszystkie dzieci (ze wszystkich grup wiekowych) naszej szkoły SP6 im. Małgorzaty Dydek zapraszamy do pisania Konkursu o godz. 9:00.

Uprzejma prośba organizatora aby:

· ze względów organizacyjnych dzieci były 15 minut przed rozpoczęciem pisania Konkursu;

· dzieci miały ze sobą przybory do pisania i rysowania (linijka, ołówek, ekierka, długopis, kredki);

· dzieci miały ZGODĘ na udział w Konkursie (w załączniku) podpisaną przez Rodziców. Zgoda jest warunkiem uczestniczenia w II etapie.

Proszę zwrócić uwagę, iż drugi etap trwa 60 minut. Natomiast zgoda jest na udział w konkursie w godzinach od 9:00 do 14:30.

W załączeniu przesyłamy Regulamin, na stronie 6-tej i 7-mej dostępny jest obowiązujący uczestników Zakres Materiału.

Dzieci udają się na konkurs pod opieką rodzica/prawnego opiekuna.

LEGENDA DOTYCZĄCA PRZEJŚCIA DO II ETAPU:

· klasa 1 - awans od 38,0 punktów

· klasa 2 - awans od 33,5 punktów

· klasa 3 - awans od 44,5 punktów

Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnym etapie Konkursu.

Szkolny koordynator konkursu
Magdalena Jagiełło