Konkurs plastyczno - techniczny "Najpiękniejszy różaniec"

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie na najpiękniejszy różaniec!

1. Konkurs adresujemy do chętnych uczniów z klas I , II naszej szkoły SP6.

2. Cele konkursu:

* rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci

* zachęcenie dzieci do praktykowania modlitwy różańcowej

3. Uczeń wykonuje różaniec dowolną techniką z zachowaniem zgodnej formy

4. Oceniana będzie samodzielność, pomysłowość i estetyka pracy

5. Podpisane różańce (imię, nazwisko, klasa oraz informacja czy różaniec po konkursie jest do zwrotu) prosimy oddawać do swojego nauczyciela religii do 18 X 2021r.

6. Wybrane prace zostaną wywieszone na gazetce szkolnej. Czekają atrakcyjne nagrody.

7. Wzięcie udziału w konkursie( dostarczenie podpisanych prac) jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika. Administratorem tych danych jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Ząbkach. Dane osobowe dziecka: imię, nazwisko, klasa mogą być publikowane na stronie szkoły, na profilu szkoły na facebook’u oraz na tablicy w siedzibie szkoły.

8. Dostarczenie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do koordynatorów konkursu.

Koordynatorzy konkursu:

Ewelina Malesa , Sebastian Popielas