W trosce o czyste powietrze – konkurs na plakat

W ramach projektu Wojewody Mazowieckiego „Czyste Mazowieckie 2021” finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie został ogłoszony konkurs „W trosce o czyste powietrze”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów powyżej 13 roku życia.

Celem konkursu jest przygotowanie plakatu związanego z ochroną środowiska i tematem czystego powietrza.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze 9 plakatów, które zostaną opublikowane na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz zaprezentowane w formie wystawy w arkadach budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Nagrodą główną w konkursie jest tablet graficzny.

Prace składamy do wychowawcy klasy, w terminie do 12 listopada.

>> regulamin konkursu

>> załącznik /zgoda opiekuna prawnego  autora pracy na publikację i prztwarzanie danych osobowych/