Zaczytane przerwy

Dnia 26 X nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie pt. „Przerwa na czytanie”. Celem akcji było zachęcanie uczniów do sięgania po książkę w każdej wolnej chwili.

W akcję zaangażowało się wielu uczniów i nauczycieli czytając książki przyniesione z domu, a także wypożyczone z biblioteki. Czytanie odbywało się w klasach, bibliotece i na korytarzach szkolnych.

W szczególny sposób w akcję zaangażowały się klasy młodsze, w których wychowawcy zorganizowali dzieciom czas i miejsce na „przygodę z książką”

Wszystkim uczestnikom akcji czytelniczej serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do czytania nie tylko na przerwach.smile