Wygrana w ogólnopolskim konkursie

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła, dzięki zaangażowaniu zeszłorocznych klas 1-3 a w szczególności ówczesnej klasy 3b, została laureatem konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”!

Wygraliśmy interaktywny monitor, który przyda się na niejednej lekcji oraz mobilną pracownię komputerową składającą się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami.

W ramach konkursu uczniowie zrealizowali moduł kursu „Internetowa szkoła słonia Spacjusza”, pt. „Internet to nie wszystko” oraz przygotowali projekt kolorowanki, którego autorami są Wiktoria Dziędziel i Lena Pietrzak. Kolorowanka dotyczyła sposobów na zachowanie równowagi cyfrowej.
Poniżej przedstawiamy plakat dzięki któremu wygraliśmy.

Gratulujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w konkurs!