Klasa na medal. Zadanie nr 4 „Mikołajkowe czapeczki”

6 grudnia (ŚRODA), z okazji „Mikołajek”, uczniowie proszeni są o przyniesienie do szkoły czerwonej czapeczki mikołajkowej (1 uczeń = 1 czapeczka mikołajkowa).

Uczniowie mogą również ubrać się na kolor czerwony, jednak do zadania brane pod uwagę będą tylko mikołajkowe czapeczki.

Tego dnia, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, odwiedzą poszczególne klasy i przeliczą ilość czapeczek mikołajkowych.

Liczba czapeczek mikołajkowych zostanie przeliczona procentowo na liczbę obecnych osób w klasie tego dnia.

Pięć klas z największą liczbą czapeczek mikołajkowych otrzyma punkty, które zostaną wliczone do ogólnego czerwcowego rankingu konkursu "Klasa na medal".

JEŚLI TEGO DNIA KLASA WYCHODZI Z WYCHOWAWCĄ Z OKAZJI MIKOŁAJEK, PROSZĘ WYCHOWAWCĘ O POLICZENIE CZAPECZEK MIKOŁAJKOWYCH I PRZEKAZANIE INFORMACJI DO OPIEKUNÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.

Organizatorzy konkursu „Klasa na medal”

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego