Zadanie 5 w konkursie „Klasa na medal” - „Dekoracja bożonarodzeniowa sali”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w piątym zadaniu konkursu „Klasa na medal”.

Zadaniem uczniów jest udekorowanie swojej sali lekcyjnej różnymi ozdobami świątecznymi.

Liczymy na pomysłowość i kreatywność. Pod uwagę brane będą takie kryteria jak: estetyka (5 pkt) i oryginalność (5 pkt). Klasy dekorujemy do 20 grudnia (środa). Klasy, które dzielą sale lekcyjne z innymi klasami, będą oceniane wspólnie.

Tego dnia, komisja złożona z: przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, Opiekunów Samorządu Uczniowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców odwiedzą poszczególne sale lekcyjne w celu oceny dekoracji świątecznej.

Przyznane zostaną punkty, które będą wliczone do ogólnego czerwcowego rankingu konkursu "Klasa na medal".