Klasa na medal. Zadanie nr 7 „Walentynki” – klasy 4-8

14 lutego (środa), z okazji „Walentynek” uczniowie proszeni są o przyjście do szkoły w ubraniach w kolorach czerwonym, różowym lub z serduszkami na koszulce.

Uczniowie proszeni są także o przyniesienie gadżetu z serduszkiem. W konkursie liczymy kolor czerwony, różowy lub serduszka na koszulce w pakiecie z gadżetem z serduszkiem.

Tego dnia, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, odwiedzą poszczególne klasy i przeliczą liczbę osób ubranych na kolor czerwony/różowy/serduszka na koszulce + gadżet z serduszkiem.

Liczba osób ubranych na kolor czerwony/różowy/serduszka na koszulce + gadżet z serduszkiem zostanie przeliczona procentowo na liczbę obecnych osób w klasie tego dnia.

Pięć klas z największą liczbą osób ubranych na kolor czerwony/różowy/serduszka na koszulce + gadżet z serduszkiem otrzyma punkty, które będą wliczone do ogólnego czerwcowego rankingu konkursu "Klasa na medal".