Wyniki konkursu „Klasa na medal” - zadanie nr. 7 „Walentynki”

14 lutego z okazji „Walentynek”, w związku z konkursem organizowanym przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców – „Klasa na medal” przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili poszczególne klasy w celu policzenia osób ubranych na kolor czerwony/różowy/serduszka na koszulce + gadżet z serduszkiem.

Po przeliczeniu procentowym liczby osób ubranych na kolor czerwony/różowy/serduszka na koszulce + gadżet z serduszkiem na liczbę uczniów obecnych w klasie tego dnia, wyniki prezentują się następująco:

Wyniki prezentują się następująco:

1 miejsce

– 10 pkt – klasa 4 b (100 %)

– 10 pkt – klasa 4 e (100 %)

– 10 pkt – klasa 5 d (100 %)

– 10 pkt – klasa 5 e (100 %)

2 miejsce

– 8 pkt – klasa 5 c (66 %)

3 miejsce

– 6 pkt – klasa 7 b (53 %)

4 miejsce

– 4 pkt – klasa 7 d (43 %)

5 miejsce

– 2 pkt – klasa 5 b (40 %)

Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego również roznieśli pocztę walentynkową.

Rada Rodziców zakupiła walentynkową dekorację dzięki której Panie wychowawczynie ze świetlicy przygotowały piękną ściankę walentynkową na tle której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy za udział w zabawie!!!

Organizatorzy konkursu

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego