Bieg tropem wilczym

W dniu 05 marca nasza szkoła uczciła pamięć Żołnierzy Niezłomnych. Uczniowie wzięli udział w biegu "Tropem Wilczym" zorganizowanym w pobliskim lesie.

Dołączyliśmy tym samym po raz kolejny do ogólnopolskiej akcji w której brało udział ponad 50 tysięcy uczniów z całego kraju.

Po przejściu na miejsce startu uczniowie zostali zapoznani z historią Żołnierzy Wyklętych i celem wydarzenia, w którym brali udział.
Po krótkiej rozgrzewce przystąpili do rywalizacji sportowej. Dziewczynki i chłopcy dzielnie radzili sobie na trasie biegu, a ci, którym stan zdrowia nie do końca pozwalał na rywalizację sportową, przeszli wraz z opiekunami całą trasę.
Na mecie na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe nagrody ufundowane przez Fundację Tropem Wilczym, a najlepsi w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali medalami.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i  do zobaczenia w przyszłym roku.