Podziękowanie za włączenie w Akcję Paczka na Kresy - Wielkanoc 2024

Serdecznie Państwu dziękujemy za włączenie się w zbiórkę produktów spożywczych i chemicznych na rzecz „Paczka na Kresy – Wielkanoc 2024” organizowanej przez Fundację „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”, przy wsparciu Polskiej Fundacji Narodowej, w działania której, kolejny raz, włączyła się nasza szkoła.

Zebrane produkty, przed Świętami, zostały przekazane Polakom zamieszkującym Litwę i Łotwę. W ich dostarczenie zaangażowanych było prawie 100 wolontariuszy.
Z ramienia naszej szkoły na Litwę wyjechali uczniowie oddziału 8A – Julian Węcławek i Dominik Szymaniak oraz rodzic jednego z uczniów, pan Łukasz Węcławek.
Paczki przekazywali również żołnierze NATO enhanced Forward Presence Batle Group Poland, stacjonujący na co dzień w Bemowie Piskim.

Wydarzenie pełne było uśmiechów, wspólnych rozmów i wzruszeń.

Mając na uwadze bardzo pozytywny wydźwięk, jaki wywołała Akcja, żywimy nadzieję na przychylność z Państwa strony w realizacji kolejnych edycji zbiórek na rzecz naszych Rodaków na Kresach.

Z ramienia Szkoły w wyjeździe uczestniczyła również pani Małgorzata Rzepecka - koordynator Akcji.