II Ogólnopolski konkurs plastyczny „Odpoczywaj na wsi”

Zapraszamy do II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczniów szkół podstawowych pt. "Odpoczywaj na wsi", którego jednym z celów jest promowanie wypoczynku na polskiej wsi oraz kreowanie pozytywnego wizerunku obszarów wiejskich, jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowanie i całoroczne atrakcje.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej pokazującej walory naturalne, dziedzictwo kulturowe oraz różnorodność przyrodniczą obszarów wiejskich.

Konkurs przebiega w trzech etapach:

szkolnym,

wojewódzkim,

ogólnopolskim.

Konkurs na etapie szkolnym rozpoczyna się 2 listopada 2021 r. i kończy do dnia 19 listopada 2021 r. przekazaniem prac do kolejnego etapu konkursu.

Na prace konkursowe uczniów naszej szkoły czekamy do 15 listopada. Należy je przekazać wraz z wypełnionymi wszystkimi zgodami do wychowawcy bądź do sekretariatu.

Szczegóły dotyczące przebiegu konkursu zawarte są w regulaminie konkursu plastycznego "Odpoczywaj na wsi" wraz z czterema załącznikami.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych.