Konkurs "Dary Jesieni"

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie "Dary Jesieni".

Prace plastyczno - przestrzenne z wykorzystaniem  materiałów przyrodniczych należy składać do organizatorów do dnia 16 listopada 2021 roku.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

Życzymy powodzenia!

NA PRACĘ PLASTYCZNO - PRZESTRZENNĄ

WYKONANĄ Z MATERIAŁÓW PRZYRODNICZYCH

PT.: „DARY JESIENI”

Rozdział I

Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa zasady udziału i warunki, na jakich odbywa się konkurs o tytule „Dary Jesieni”

2. Konkurs odbywa się na zasadach określonych niniejszym regulaminem, zwanym w dalszej części „Regulaminem”, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

3. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej Szkoły Nr 6 w Ząbkach.

4. Konkurs odbędzie się w terminie od 3 do 15 listopada 2021r.

5. Celem konkursu jest:

- zwrócenie uwagi na piękno otaczającej przyrody;

- uchwycenie przemijania czasu w przyrodzie i zatrzymania go w jesiennej kompozycji;

- rozbudzanie wyobraźni i aktywności twórczej;

- zachęcanie do kreowania indywidualnego sposobu przedstawiania tematu.

Rozdział II

1. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ząbkach ul. Dzika 36.

2. Osoby odpowiedzialne za zorganizowanie konkursu: Anna Bartosiak, Iwona Lipka-Rybińska oraz Agnieszka Pińkowska.

Rozdział III

Przedmiot Konkursu

Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najbardziej ciekawej i kreatywnej pracy plastyczno-przestrzennej wykonanej z materiałów przyrodniczych pt.: „Dary jesieni”.

Rozdział IV

Komisja Konkursowa

1. Wyboru dokonuje Komisja Konkursowa składająca się z organizatorów konkursu: Anny Bartosiak, Iwony Lipki-Rybińskiej oraz Agnieszki Pińkowskiej.

2. Komisję Konkursową tworzą 3 osoby, którym przewodniczyć będzie Przewodniczący Komisji.

3. Prace Komisji są niejawne, odbywają się tylko z udziałem powołanych do niej przedstawicieli i dotyczą dokonania wyboru najbardziej kreatywnej pracy.

4. Komisja Konkursowa czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu i wybiera jego laureatów.

5. Decyzje Komisji są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Rozdział V

Warunki uczestnictwa w Konkursie

1. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

2. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci z klas I-III uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 6 w Ząbkach.

3. Uczestnikiem konkursu jest dziecko, jednakże praca może być wykonana zespołowo np. wspólnie z rodzicem, rodzeństwem, dziadkami.

4. Każdy Uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.

5. Każda praca powinna zawierać dane uczestnika tj.: imię i nazwisko oraz klasę.

6. W konkursie wezmą udział wszystkie prace dostarczone w terminie do 16 listopada 2021r. do organizatorów: Anna Bartosiak (sala nr 20), Iwona Lipka-Rybińska (sala nr 14), Agnieszka Pińkowska (sala nr 19).

7. Komisja Konkursowa podczas oceny poszczególnych prac, będzie brała pod uwagę następujące kryteria:

a. prezentację ogólną, estetykę i staranność,

b. wykorzystanie materiałów wtórnych,

c. pomysłowość i oryginalność.

Rozdział VI

Rozstrzygnięcie Konkursu

1. Zwycięzcom pierwszych 3 miejsc zostaną wręczone nagrody. Każdy uczestnik otrzyma dyplom.

2. Ogłoszenie wyników Konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 19 listopada 2021r.

Organizatorzy:

Anna Bartosiak (sala nr 20),

Iwona Lipka-Rybińska (sala nr 14),

Agnieszka Pińkowska (sala nr 19).