„WODOCIĄGOWA KARTKA BOŻONARODZENIOWA” - konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na stworzeniu „Wodociągowej Kartki Bożonarodzeniowej” związanej z tematyką obrzędów Świąt Bożego Narodzenia oraz motywem wody związany z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów szkół podstawowych na terenie miasta Ząbki w 3 kategoriach (klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8.)

W konkursie zostaną zatwierdzone tylko prace indywidualne.

Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, collage) lub w wybranym graficznym programie komputerowym.

Termin wykonania prac upływa 1 grudnia (prace przekazujemy nauczycielowi plastyki)

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 grudnia do godziny 16:00.

Ogłoszanie wyników odbędzie się 10 grudnia o godz. 12:00.

W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane I, II, III miejsce oraz ewentualne 1-2 wyróżnienia. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.