Zima w mieście 2022

W pierwszym tygodniu ferii dzieci miały okazję uczestniczyć w półkoloniach organizowanych przez SP6.

Atrakcjom i zabawom nie było końca, a każdy dzień przynosił coś nowego.

W poniedziałek uczniowie mieli okazję obejrzeć jeden z kinowych hitów - "Sing 2" - niezwykły film o przyjaźni i realizowaniu marzeń okraszony wspaniałymi piosenkami i mnóstwem kolorów.

Wtorek i czwartek to dni spędzone na ząbkowskim lodowisku, gdzie niektórzy stawiali swoje pierwsze kroki na łyżwach, a bardziej wprawni łyżwiarze szlifowali swoje umiejętności. Dodatkową atrakcją były zawody sportowe.

Środa to również aktywny dzień, tym razem odwiedziliśmy basen i kręgielnię w Ząbkach. Zabawy w wodzie niezmiennie są ulubioną formą spędzania czasu wśród naszych milusińskich.

Ostatniego dnia dzieci odwiedziły gospodarstwo "Natura wzywa", gdzie czekały na wszystkich wartszaty, zabawy na świeży powietrzu, kulig i wpaniałe zwierzęta z przyjaznym psem Brooklynem na czele.

Po każdej z wycieczek na uczniów czekał obiad oraz różnorodne zajęcia organizowane przez wychowawców, od zajęć tanecznych i komputerowych, przez wszelkie aktywności plastyczne, po zajęcia sportowe na głównej sali gimnastycznej.

Mamy nadzieję, że udział w "Zimie w mieście" przyniósł wszystkim dużo radości i mnóstwa wspaniałych wspomnień.  Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia po feriach!!!

Zespół wychowawców i kierownik "Zimy w mieście"