Słodki kiermasz Bożonarodzeniowy

5-6 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego mogliśmy cieszyć się słodkościami przygotowanymi przez uczniów i ich rodziców.
Cały dochód zebrany w czasie kiermaszu został przeznaczony na cel Szlachetnej paczki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję, szczególnie uczniom z Koła Wolontariatu wraz z Panią Beatą Piotrowską jako koordynatorowi działań oraz Pani Monice Maziarz, która od A do Z przeprowadziła akcję Szlachetnej paczki.

Pamiętając o tym, że dobro wraca do nadawcy, dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli to dzieło.

Niech te Święta będą dla nas czasem radości oraz dzielenia się szczęściem z innymi, ponieważ "szczęście to jedyna rzecz, która mnoży się jak je dzielisz z innymi".

Zespół Wolontariatu SP 6