Konkurs plastyczny z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów naszej szkoły.

Cele konkursu:

*edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży w zakresie szkodliwości zanieczyszczeń, hałasu  komunikacyjnego i zbyt dużego natężenia ruchu wynikającego z nadużywania samochodu  jako indywidualnego środka transportu w mieście;

* zachęcenie do korzystania z innych niż samochód sposobów przemieszczania się,

*popularyzacja kampanii „Dzień bez samochodu”.

Do wygrania nagrody  od Ministerstwa Infrastruktury i Miasta Ząbki.

Przedmiotem  konkursu jest wykonanie pracy plastycznej:

* dowolną techniką w formacie A‐4 lub A‐3,

* zgodnej z celami konkursu tzn. praca powinna zachęcać kierowców do rezygnacji użytkowania samochodów, promując i zachęcając do korzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów, spacerów, sportu.

Prace należy dostarczyć do wychowawców najpóźniej do dnia 17 września 2021r.

Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę indywidualną.

Prace zbiorowe nie będą oceniane.

1. Udział w konkursie wymaga wyrażenia zgody przez rodzica/prawnego opiekuna.
  2. Udział w konkursie wiąże się z ujawnieniem danych osobowych dziecka w zakresie: praca plastyczna, imię, nazwisko, klasa, szkoła, miejsce w konkursie, nagroda, wizerunek. Ujawnienie może nastąpić na stronie internetowej szkoły i profilu szkoły FB, w prasie lokalnej, na stronie Urzędu Miasta Ząbki.
  3. Prace plastyczne będą przesłane w wersji elektronicznej do Urzędu Miasta Ząbki celem prezentacji prac w mediach społecznościowych Miasta Ząbki i na stronie UM Ząbki.
  4.  Administratorem danych osobowych dziecka są poszczególne szkoły biorące udział w konkursie. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na zasadach ogólnych opisanych w klauzulach informacyjnych poszczególnych szkół.
  5. Zgoda na udział dziecka w konkursie oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka w zakresie i na zasadach opisanych w punkcie 2-4.
  6.  Postanowienia końcowe:
    Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu.

Autor: AM