ZIMA W MIEŚCIE 2023

W czasie drugiego tygodnia trwających ferii zimowych w naszej szkole dużo się działo! Ponad pięćdziesięciu uczniów brało udział w różnorodnych formach zajęć rozwijających dziecięcą twórczość i aktywność.

Dzieci uczestniczyły: w małych formach teatralnych, zajęciach plastycznych, zajęciach sportowych, zajęciach gimnastyki artystycznej, zajęciach stacjonarnych z udziałem trenera brazylijskich sztuk walki - Capoeira, zabawach kreatywnych na ,,dmuchańcach", warsztatach artystycznych w Jungle Academia a także w dziecięcych zawodach kręglarskich w Centrum Rozrywki Hulakula.

Bardzo dużym zainteresowaniem, wśród najmłodszych, cieszyły się warsztaty twórcze - rzeźbiarskie oraz zajęcia artystyczne, dotyczące wzornictwa ludowego i komponowania biżuterii.

Dzieci z wielkim zapałem uczestniczyły także w zajęciach z lego robotyki, podczas których programowały pracę najnowszych robotów edukacyjnych.

W naszej szkole ząbkowska Straż Miejska zorganizowała dla uczniów  edukacyjne spotkanie dotyczące znajomości przepisów  ruchu drogowego i bezpieczeństwa podczas trwających ferii zimowych. Dzieci sprawdzały nabytą wiedzę podczas integracyjnych zabaw i  wielu testów sprawnościowych. Uczyły się także zasad pierwszej pomocy.

Za rok kolejne zimowe półkolonie w Szkole Podstawowej Nr 6 w Ząbkach. Zapraszamy!