„KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE”

Ostemplowane znaczki mają swoją wartość. Dlatego prosimy - Nie wyrzucaj ich do kosza.

Zachęcamy społeczność szkolną Szkoły Podstawowej Nr 6 do włączenia się do akcji pod hasłem: KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE.

Uzyskane fundusze  ze sprzedaży ostemplowanych znaczków są przeznaczane na działalność misyjną.  W Pieniężnie działa grupa misyjna, która bezinteresownie nadesłane znaczki przygotowuje, sortuje i sprzedaje, a uzyskane fundusze przekazuje na misje.

Co zrobić? Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem, tak aby nie uszkodzić. Prosimy nie odklejać stemplowanych znaczków!

Zebrane  znaczki prześlemy do Referatu Misyjnego w Pieniężnie.

Zbiórka w naszej szkole potrwa do 15 maja - można przekazać wychowawcom lub nauczycielom religii. (pudełko ze znaczkami znajduje się w pokoju nauczycielskim)

Zachęcamy do udziału w zbiórce.

Koordynatorzy

Ewelina Malesa