Konkurs "Pocztówka z wakacji"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji”

DO KONKURSU MOGĄ PRZYSTĄPIĆ CHĘTNI UCZNIOWIE KLAS I-III.

Chcielibyśmy przeżyć z Wami miłe chwile, które odwołują się do wakacyjnych wspomnień. Przypomnijcie sobie miejsca, zabytki, postacie, które poznaliście podczas wakacyjnych podróży. Przygotujcie pocztówki, które pokażą nam jak spędziliście lato.

FORMAT PRACY :

Jedna praca (wykonana samodzielnie przez uczestnika) formacie A4, A5.

Na pracy prosimy umieścić metryczkę: (czytelnie, drukowanymi literami), podając: Imię, Nazwisko, Klasę.

TERMIN składania prac: do 7 października 2021

“Wakacyjną pocztówkę” prosimy dostarczyć do swoich wychowawców klas I-III .

Regulamin konkursu dostępny poniżej.

Osoby odpowiedzialne: Magdalena Jagiełło, Anna Kazanowska, Edyta Krasowska

Regulamin Konkursu „Wakacyjna pocztówka”

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Ząbkach. Koordynatorami konkursu są: Magdalena Jagiełło, Anna Kazanowska, Edyta Krasowska

2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów klas I-III.

3. Cele konkursu:

- rozwijanie wyobraźni i twórczej aktywności.

- uwrażliwianie uczniów na piękno otaczającej nas jesiennej przyrody

- rozwijanie zainteresowań pozalekcyjnych

- doskonalenie umiejętności fotograficznych

- wprowadzenie uczniów w atmosferę zdrowej rywalizacji.

4. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie pocztówki z wakacji w formie plastycznej.

5. Pocztówka z wakacji powinna być wykonana dowolnie wybraną techniką plastyczną/artystyczną.

5. Każdy z autorów może dostarczyć 1 pracę w formacie A4 lub A5.

6. Prace powinny być opisane na odwrocie, z podaniem: imienia i nazwiska autora pracy oraz klasy do której uczęszcza uczeń.

6.. Prace (podpisane imieniem i nazwiskiem oraz klasą) należy dostarczać do 07 września do 13 do wychowawcy.

7. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 20 października 2021r. (termin może ulec zmianie).

8. Prace będą oceniane według następujących kryteriów:

a) zgodność z regulaminem i tematem konkursu,

b) ujęcie tematu (oryginalność, pomysłowość, technika wykonania, estetyka pracy),

c) wykorzystanie surowców wtórnych lub innych materiałów ekologicznych,

d) inwencja i pomysłowość podejścia do tematu,

e) spełnienie podanych wytycznych,

f) swoboda posługiwania się wybranymi technikami.

9.. Laureaci otrzymują nagrody rzeczowe i dyplomy.

10. Wzięcie udziału w konkursie (dostarczenie podpisanych prac) jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika. Administratorem tych danych jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Ząbkach. Dane dziecka: imię, nazwisko, klasa mogą być publikowane na stronie internetowej szkoły, na profilu szkoły na Facebook`u oraz na tablicy w siedzibie szkoły.

11. Dostarczenie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do koordynatorów konkursu.

Życzymy powodzenia!

Autor: MW